O weselu z moim udziałem słów kilka…

Wesele z moim udziałem to energetyczna i dobrze zaplanowana impreza. W podstawowej opcji występuję sam – jestem śpiewającym DJ’em i konferansjerem. Przewodnikiem Waszej imprezy. Na niektórych weselach jest ze mną osoba do pomocy. Jeśli preferujecie bogatszą i bardziej rozbudowaną ofertę, istnieje możliwość stworzenia większego składu (do 3 osób). Możecie wybrać pomiędzy dodatkową wokalistką i saksofonem. Możliwy jest również półgodzinny występ skrzypka w formie „live show”. W cenie zapewniam cały niezbędny sprzęt techniczny w tym oczywiście nagłośnienie i oświetlenie. W każdym sezonie weselnym staram się zapewnić coś nowego, oryginalnego w moim stanowisku. Stawiam raczej na minimalizm, ale w efektownym wydaniu. Nie chowam się za parawanami dj’skimi, jestem otwarty do gości. Wszelkie szczegóły wesela (zabawy, repertuar, atrakcje, itd.) ustalamy wspólnie. Nie ma żadnych działań „na własną rękę”. O wszystkim wiecie, w trakcie imprezy mamy ze sobą kontakt i przed każdym ważniejszym momentem imprezy „przegadujemy sobie temat” tak, byście byli pewni i nie stresowali się. W trakcie imprezy nie przebieram się w kiczowate stroje, nie robię żenujących zabaw weselnych, nie wyciągam gości na siłę od stolika, nie prowadzę biesiady. Jestem elegancko ubrany, prowadzę imprezę z energią i uśmiechem na ustach. Wyróżnia mnie duże doświadczenie – w branży weselnej działam od kilku lat. Na początku występowałem w 6 osobowym zespole typu cover band. Zawsze jako wokalista/konferansjer, a także jako osoba odpowiedzialna za organizację i kontakt z klientem. Zagraliśmy setki imprez w całej Polsce. Od kilku lat działam sam, pod własną marką The Singing DJ – Śpiewający DJ/Konferansjer.

Wyjaśnienie pojęcia – „Śpiewający DJ”

Śpiewający DJ to oferta, która ma wywołać u Waszych gości efekt WOW. Na czym dokładnie to polega? DJ weselny to nie tylko osoba, która przyjedzie i będzie puszczała muzykę. Ta osoba powinna charakteryzować się przyjemną barwą głosu a mikrofon powinien być dla niej naturalnym narzędziem pracy. Nie chodzi tu o kilka zdań przywitania, ale również zagadywanie do gości w trakcie imprezy, zachęcanie do zabawy, animowanie ich, informowanie o atrakcjach, sprawne i kulturalne poprowadzenie oczepin. Mowa to tylko jeden aspekt tego zagadnienia. Drugi, to śpiew. Choćby symboliczne „Sto lat”, które jest ważnym elementem rozpoczynającym imprezę. Warto, aby było wykonane profesjonalnie, zamiast playbacku lub co gorsza nieudolnego śpiewu. Tak naprawdę jest to mały szczegół, ale takie małe rzeczy składają się w jedną dużą całość. Na weselach chętnie korzystam z tego, że przede wszystkim w swoim życiu byłem i jestem wokalistą. Uwielbiam śpiewać, robię to od zawsze i chętnie dzielę się moim talentem z innymi. Posiadam wiedzę i wieloletnie doświadczenie jakie zdobyłem w szkole muzycznej, na festiwalach, w teatrach, w radiu czy w telewizji. To coś co mnie wyróżnia i daje gwarancję, że imprezy prowadzone przeze mnie są na najwyższym poziomie

foto: Kuba Chyżyński Fotografia
Moje stanowisko w 2021 roku. Foto: Lemon Foto

No dobrze, ile tego śpiewania w sumie jest?

Od klasycznego DJ’a odróżnia mnie to, że dodatkowo śpiewam część utworów na żywo. Tu nie chodzi o to, żebym śpiewał całą noc, chodzi o smaczek, dodatek, o którym Wy i Wasi goście będziecie pamiętali, jako coś, co wyróżniło to wesele od innych. Coś nowego, ale w profesjonalnym wykonaniu. W ciągu całej nocy wykonam kilkanaście piosenek. Na pewno będzie kilka ballad do poprzytulania się, bo w takim repertuarze czuję się „jak ryba w wodzie”, będzie kilka szlagierów do wspólnego pośpiewania ze wszystkimi oraz kilka popowych nowości, bo przy takiej muzyce nogi same wyrywają się do tańca. Reszta piosenek miksowana jest jak na typowym weselu z DJ’em. Jeśli macie ochotę na bardziej rozśpiewaną imprezę, proponuję powiększenie pakietu o dodatkową wokalistkę.  Nie tylko zaśpiewa piosenki typowo kobiece, ale również zaśpiewamy kilka piosenek w duecie, będziemy robić sobie nawzajem chórki. A może do tego jeszcze saksofon? Takie trio to już prawdziwe SHOW…

Zapraszam do posłuchania i obejrzenia Promo Video zespołu muzycznego, w którym śpiewałem. Istnieje możliwość powiększenia składu o wokalistkę. Co powiecie na taki duet? 🙂

Staram się, by moja wiedza na temat wesel oraz umiejętności dj’skie były na najwyższym poziomie, dlatego z chęcią korzystam z wszelkiego rodzaju szkoleń branżowych oraz kursów. 
CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UKOŃCZENIE KURSU DJ WSDJ II STOPNIA
CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UKOŃCZENIE KURSU ONLINE WITH ROSS PALMER
CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UKOŃCZENIE SZKOLENIA DLA DJ’ÓW BRANŻY WESELNEJ 2019
CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UKOŃCZENIE SZKOLENIA  AKUSTYKA MOBILNEGO DJ’A
CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UKOŃCZENIE SZKOLENIA ONLINE NOWA JAKOŚĆ ROZRYWKI 2021
CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UKOŃCZENIE SZKOLENIA NOWA JAKOŚĆ ROZRYWKI 2022

video: WSDJ Studio

A o to jak wygląda współpraca ze mną i czy to wszystko o czym piszę sprawdza się w praktyce, najlepiej zapytać moje Pary Młode 😉 Link do opinii na portalu Wesele z Klasą.

OFERTA

Co mogę Wam zaproponować? 

W pakiecie podstawowym otrzymujecie:

 • Doświadczony konferansjer, dj i wokalista w jednym
 • 10h oprawy muzycznej, jednak nie później niż do godz. 4:00
  + 1h puszczanej muzyki mechanicznej lub udostępnienia nagłośnienia przez Bluetooth 
 • Repertuar muzyczny dobrany wspólnie z klientem
 • Estetyczne stanowisko dj’skie
 • Animacje i oczepiny z klasą
 • Profesjonalny system nagłośnieniowy i oświetleniowy
 • usługę nabycia licencji na imprezę (ZAiKS), sam koszt tej licencji jest po stronie organizatora (jest uzależniony m.in. od miejsca imprezy i ilości zaproszonych gości)
 • dojazd do 100km w cenie (powyżej cała trasa 1zł – 1km w obie strony)

Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy na spotkaniu lub drogą elektroniczną (w formie skanów) i wpłacie zadatku przelewem.

Jeśli chcesz poznać mój cennik proszę o kontakt mailowy kontakt@spiewajacydj.pl
(w wiadomości proszę o podanie miejsca i terminu imprezy).

Powiększenie oferty (opcjonalnie):

 • Każda dodatkowa godzina występu na imprezie
 • Powiększenie składu o wokalistkę
 • Powiększenie składu o saksofonistę
 • Skrzypek (pół godzinne live show)
 • nagłośnienie ślubu plenerowego
 • Ciężki dym na 1 taniec lub tort 
 • Wulkany iskier na 1 taniec lub tort

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do Waszej dyspozycji pod telefonem 501-341-299
oraz mailowo: kontakt@spiewajacydj.pl

Niech Wasz dzień będzie niezapomniany!
Stwórzmy go razem,

Mateusz Cieślak
The Singing DJ – Śpiewający Dj/Konferansjer

Program The Voice Of Poland – etap bitew