Czym wyróżnia się moja oferta?

Część utworów śpiewanych jest przeze mnie na żywo, co gwarantuje zaskoczenie wśród gości. Dodatkowo ofertę można poszerzyć o damski wokal lub saksofon.

Jaki zakres godzin obejmuje moja usługa?

10h, jednak nie później niż do godz. 4:00 + 1h muzyki w tle lub udostępnienia nagłośnienia przez technologię bluetooth. Istnieje również możliwość przedłużenia czasu prowadzenia imprezy za dodatkową opłatą.

Czy skład jest niezmienny?

Tak, zawsze występuję ja. Czasem może towarzyszyć mi druga osoba do pomocy.

Jaki repertuar proponuję?

Repertuar muzyczny dobieram wspólnie z klientem. Istnieje możliwość zasugerowania gatunków muzycznych, przedstawienia swojej listy utworów.

Czy moja usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście, zachęcam do zabawy, informuję o kolejnych punktach imprezy i atrakcjach. Prowadzę animacje i zabawy oczepinowe. Wyróżnia mnie to, że nie chowam się za parawanami dj’skimi, jestem otwarty do gości. Wszelkie szczegóły wesela (zabawy, repertuar, atrakcje, itd.) ustalamy wspólnie. Jestem elegancko ubrany, prowadzę imprezę z energią i uśmiechem na ustach.

Na jakim sprzęcie pracuję?

Profesjonalnym 🙂 Dużo inwestuję, by muzyka brzmiała najlepiej jak to jest możliwe w danych warunkach akustycznych.

W jakich językach mogę zaśpiewać?

W repertuarze posiadam piosenki w języku polskim, angielskim oraz hiszpańskim.

Międzynarodowe wesele – w jakich językach mogę poprowadzić imprezę?

Posługuję się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym, dlatego istnieje możliwość przetłumaczenia wesela (nie dotyczy przemów). Współpracuję również z tłumaczami innych języków, więc w razie potrzeby mogę pomóc poszukać odpowiedniej osoby.

Jak często obsługuję imprezy międzynarodowe?

W każdym roku obsługuję po kilka imprez międzynarodowych. Do tej pory miałem okazję obsługiwać imprezy z gośćmi z Anglii, Szkocji, Walii, Australii, USA, Indii, Ukrainy, Niemiec, Belgii, Holandii, Francji, Hiszpanii, Danii, Szwecji oraz Rumunii.

Dodatkowe atrakcje, które mogę Wam zaproponować.
– ciężki dym na 1 taniec i/lub tort
– wulkany iskier na 1 taniec i/lub tort

Czy oferuję efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Wszystkie moje urządzenia są ze sobą połączone protokołem DMX i pracują ze sobą w sposób spójny i zaplanowany, tak by całość tworzyła ciekawy efekt. Nie przesadzam jednak z ilością świateł. Wychodzę z założenia, że wesele to nie dyskoteka 🙂 Nie zapewniam więc laserów, moje oświetlenie sprowadza się do lamp retro, listw LED typu „sunstrip” dających ciepłe żółte światło i słupków halogenowych doświetlających gości na parkiecie.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak, ale tylko w przypadku gdy posiadam daną piosenkę oraz za zgodą Pary Młodej.

Czy posiadam własną licencję na ZAiKS?

Nie ma czegoś takiego jak własna licencja na ZAiKS. Licencja jest wystawiana pod konkretne wydarzenie. Kwota jest wyliczana m.in. na podstawie miejsca imprezy i ilości gości. Taka opłata wynosi najczęściej od 180-400zł. Licencję na wydarzenie zawieram w Waszym imieniu, sam jej koszt doliczony jest do faktury końcowej.

Czy gram na akordeonie?

Nie, nie posiadam tego instrumentu i nie umiem na nim grać 🙂 Nie mam w swojej ofercie biesiadowania przy stołach, ale jeśli jest ktoś z gości, kto czuje się na siłach – mogę przekazać mu mikrofon 🙂

Jakie jest moje wykształcenie muzyczne?

Przede wszystkim szkoła muzyczna, ale również Autorska Szkoła Musicalowa Macieja Pawłowskiego. Jeśli chodzi o fach Dj’ski ukończyłem kurs II stopnia w certyfikowanej szkole dla Dj’ów WSDJ Studio w Warszawie.

Co najbardziej lubię w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi. Nie chodzi mi o wspólne pogaduchy (chociaż to też jest fajne :)), cudowne jest uczucie gdy moje działania sprawiają, że goście świetnie się bawią i wspominają imprezę przed długi czas.

Czyja twórczość mnie inspiruje?

Konkurencja na rynku 🙂 Dążę do tego by być jeszcze lepszym, czymś się wyróżniać. Oferować coś, co sprawi, że impreza ze mną będzie niezapomniana.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Ponieważ low-costowy sprzęt jest bardzo awaryjny. Zawsze stawiam na sprawdzone marki. Posiadam również ze sobą zapasowy zestaw, gdyby coś się wydarzyło, jestem w stanie kontynuować imprezę na dodatkowym sprzęcie.

Jakie jest moje podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Chętnie, ale bez jakiejś wielkiej przesady. Przede wszystkim nie przebieram się w kiczowate stroje. Mogę zrobić 2-3 integracyjne/animacyjne zabawy poza oczepinami. To spokojnie wystarcza. Czasem zdarza się troszkę więcej, a czasem nie ma ich wcale, ponieważ takie było życzenie Pary Młodej.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziłem.

Chyba wtedy, kiedy na początku oczepin w zabawie tanecznej oberwałem przez przypadek obcasem jednej z Pań i całe oczepiny prowadziłem z przyłożoną chusteczką, tamując krew z nosa! 😉

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagrałbym na weselu?

Nie, jestem bardzo otwarty na różne zajawki Par Młodych oraz gości, ale raczej po północy. 🙂

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Przed każdym sezonem sprawdzam na listach radiowych, które piosenki są aktualnie „na czasie” i te bardziej taneczne wykorzystuję na imprezach, które prowadzę.

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

I Wanna Dance With Somebody – WHITNEY HOUSTON
I Will Survive – GLORIA GAINOR
I’m So Excited – THE POINTER SISTERS
Let’s Get Loud – JENNIFER LOPEZ
YMCA – VILLAGE PEOPLE
Get Lucky – DAFT PUNK
Moves Like Jagger – MAROON 5
We Found Love – RIHANNA
Locked Out Of Heaven – BRUNO MARS
I… Wehikuł Czasu – DŻEM 🙂

Co sądzę o wykonywaniu utworów disco-polo?

Tylko w razie potrzeby kilka/kilkanaście najbardziej znanych hitów, ale nie więcej… nie jestem tym Dj’em, u którego pół imprezy albo więcej to będzie zabawa przy muzyce Disco Polo.

Moje rady i sposoby na „rozkręcenie” wolno rozwijającej się imprezy.

Przede wszystkim obecność Młodej Pary na parkiecie. Jeśli chcecie, by goście bawili się świetnie na Waszej imprezie, sami musicie pojawiać się jak najczęściej na parkiecie. Mam również swoje sposoby na podkręcenie temperatury 🙂 Mam w repertuarze kilka animacji oraz przygotowanych sporo piosenek, które rozkręcą każdą imprezę. Również moje podejście do gości jest bardzo ważne. Staram się być wyluzowany i otwarty. Zagaduję ich, podpytuję jak się bawią, zachęcam do tańca, tańczę z nimi… 🙂

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajduję.

Taneczne lata ’80 i ’90 oraz nowości muzyczne. Chętnie sięgam również po coś dla tych „starszych” gości (Prywatki, Krawczyk, itd.).

Jakie wesele szczególnie zapadło mi w pamięć?

Zawsze chętnie wspominam wesela oryginalne, np. tematyczne. Personalizowanie imprezy pod Parę Młodą to coś, do czego zawsze zachęcam. Nie musi to być tylko tematyka wesela, ale np. spersonalizowane zabawy i animacje. Wtedy Wasze wesele zapamięta każdy.

Co Twoim zdaniem oznacza „udane wesele”?

Udane wesele jest w momencie, gdy Para Młoda jest zadowolona i uśmiechnięta przez całą noc. Goście to widzą i chętnie reagują na działania Pary Młodej. Dlatego tak bardzo zwracam uwagę na to co sobie założymy przed imprezą, a już w trakcie imprezy jestem w całości do Waszej dyspozycji. Jesteśmy w ciągłym kontakcie, przed każdą atrakcją „przegadujemy” sobie temat, żebyście wiedzieli co będzie się za chwilę działo. Robię wszystko, by goście się świetnie bawili i pamiętali o tej imprezie długo.

Mój przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Dużo muzyki, wspólnego śpiewania, kilka fajnych animacji. Prowadzę imprezy na luzie ale z szacunkiem do wszystkich gości.

Co zabrałbym na bezludną wyspę?

Żonę i dziecko 🙂 no i laptopa z internetem, żeby mieć kontakt z Parami Młodymi 😉

Ciekawostka na mój temat.

Od kilku miesięcy chodzę z żoną na jogę, gdzie trenuję ciało i ducha 🙂