Jest mi bardzo miło przedstawić Państwu moją ofertę. Zajmuję się kompleksową oprawą muzyczną wszelkiego rodzaju imprez:

  • Mam duże doświadczenie w dużych imprezach (eventach firmowych, galach, bankietach, balach). Występowałem m.in. dla takich firm jak Toyota, Animex, Farmacom, Roedl, Arteo oraz na takich wydarzeniach jak Łódzki Bal Prawników czy na Sylwestrze w Hotelu Arłamów.
  • Gram również mniejsze eventy: imprezy rodzinne, urodziny, osiemnastki, studniówki, wesela, itp.

W przypadku większych imprez firmowych jestem najczęściej „dodatkiem”. Zajmuję się oprawą muzyczną w przerwach, w późniejszym etapie imprezy przejmuję dowodzenie i miksuję muzykę taneczną do końca imprezy.

Przy mniejszych imprezach często przejmuję rolę prowadzącego imprezy. Nie tylko odtwarzam muzykę, ale również animuję gości.

The Singing Dj – Śpiewający Dj/Konferansjer

Dodatkowo mój udział może być poszerzony o opcję „Śpiewającego Dj’a”. Wtedy korzystam również z tego, że jestem profesjonalnym wokalistą i nie tylko miksuję muzykę, ale śpiewam też część utworów na żywo.

Jeśli macie Państwo ochotę na bardziej rozśpiewaną imprezę, proponuję powiększenie pakietu o dodatkową wokalistkę.  Nie tylko zaśpiewa piosenki typowo kobiece, ale również zaśpiewamy kilka piosenek w duecie. A może do tego jeszcze saksofon? Takie trio to już prawdziwe SHOW…

W celu poznania szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego: 501-341-299
lub mailowo: kontakt@spiewajacydj.pl

Do usłyszenia!

Mateusz Cieślak
The Singing Dj – Śpiewający Dj/Konferansjer